agnieszka ożóg

mka

Za nami III etap zawodów o Puchar Polski w kitesurfingu

W dniach 12 - 13 lipca w Łebie rozegrano przedostatni etap zawodów Ford Kite Cup 2013. Pierwsze miejsca we Freestyle'u zajęli Natalia Grabowska i Marek Rowiński jr. Zwycięzcami konkurencji Race zostali Błażej Ożóg i Agnieszka Grzymska. Wielki finał zawodów połączony z walką o tytuł Mistrza Polski odbędzie się w połowie sierpnia w Jastarni.

Zakończono Ford Kite Festival!

Od 11 - 15 sierpnia na półwyspie helskim odbywały się zawody o Puchar Polski i Mistrzostwa Polski w kitesurfingu - Ford Kite Festival. Najbardziej oczekiwana impreza tegorocznego sezonu kitesurfingowego zgromadziła bardzo liczną grupę zawodników i zawodniczek, którzy przystąpili do rywalizacji. Wśród 50 zawodników, najliczniej reprezentowani byli freestyl'owcy.

W Jastarni rozegrano Mistrzostwa Polski w kitesurfingu

W dniach 15 - 17 sierpnia w Jastarni rozegrano Mistrzostwa Polski Ford Kite Cup 2013. Przy wspaniałej słonecznej pogodzie w zawodach wzięła udział rekordowa liczba 64 zawodników.

AZTORIN Kite Challenge - świetne warunki w Rewie

- desce, która w ślizgu wchodzi w lewitację, osiągając bardzo dużą prędkość. Dzięki temu regaty wyglądają bardzo widowiskowo i przyciągają dużą publiczność. W tej konkurencji najlepszy okazał się Błażej Ożóg, który wygrał większość wyścigów i pokonał swojego partnera treningowego - Maksa Żakowskiego

Zakończono III etap zawodów w kitesurfingu Ford Kite Cup

w doskonalej dyspozycji jest Błażej Ożóg i to on wygrał 5 z 8 rozegranych wyścigów. Maks tym razem zadowolić musiał się trzema zwycięstwami. Na 3 miejscu podobnie jak poprzednio uplasował się Tomek Janiak, a doskonałe 4-te miejsce zajęła Agnieszka Grzymska, która coraz śmielej radzi sobie w

Ford Kite Cup 2015 rozpoczęty

Żakowski 2. Błażej Ożóg 3. Tomasz Janiak 4. Piotr Lenckowski 5. Tomasz Glazik 6. Marek Rowiński Sr 7. Agnieszka Grzymska 8. Arkadiusz Kusalewicz 9. Michał Ruszkuk 10. Irek Aleksiejuk 11. Krzysztof Walczak 12. Andrzej Fal Następne zawody z cyklu Pucharu Polski Ford Kite Cup w

I etap Pucharu Polski w kitesurfingu Ford Kite Cup 2014 za nami

, przed Tomkiem i Błażejem. Kolejne wyścigi musiały być odwołane z powodu nadciągającego deszczu i zapowiadanej w prognozach burzy. Ostatecznie zwycięzcami zawodów zostali Agnieszka Grzymska i Maks Żakowski. Kolejne miejsca zajęli Błażej Ożóg i Tomasz Janiak

Znamy zwycięzców Aztorin Kite Challenge!

wyścigów Foil. Wyścigi wygrał Maks Żakowski, utrzymując swoją pozycję z pierwszego dnia zawodów pomimo tego, że Błażej Ożóg deptał mu po piętach i poprawił swój wynik by w końcu zająć drugie miejsce. Trzecie miejsce zajął Ivan Doronin z Rosji. Wszyscy zawodnicy niecierpliwie

Widowiskowy finał Pucharu Polski i Mistrzostwa Polski w kitesurfingu Ford Kite Cup 2015

RACING KOBIETY 1. Agnieszka Grzymska 2. Adriana Adam 3. Maria Łuczak 3. Magdalena Łuczak RACING MĘŻCZYŹNI 1. Maksymilian Żakowski 2. Błażej Ożóg 3. Viktoras Seputa 4. Piotr Lenckowski 5. Tomasz Glazik 6. Marek Rowiński sr 7. Adam Szymański 8. Tomasz Barańczuk

Za nami II etap zawodów Ford Kite Cup

miejsca walczyli Maks Żakowski i Błażej Ożóg. Sześciokrotnie zwyciężał Maks, raz Błażej, a ostatni wyścig, co warto odnotować Agnieszka Grzymska. To pierwsze zwycięstwo kobiety w konkurencji z mężczyznami. Trzecie miejsce przypadało Tomkowi Janiakowi, który jednocześnie

Półmetek zawodów o Puchar Polski w kitesurfingu

. We Freestyle'u młodzików przoduje Denis Żurik, świeżo utytułowany zdobywca brązowego medalu na Pucharze Świata Juniorów PKRA w Hiszpanii. Na prowadzeniu w Racingu znajdują się Agnieszka Grzymska i Błażej Ożóg, którzy z powodzeniem reprezentowali Polskę na zakończonych właśnie Mistrzostwach Europy w

10. edycja Pucharu Polski w kitesurfingu Ford Kite Cup 2015

emocji. Są to Maks Żakowski, Błażej Ożóg i Tomasz Janiak. Liczymy też na świetne występy jednej z najlepszych zawodniczek na  świecie w konkurencji Racing - Agnieszki Grzymskiej. Pula nagród w całym cyklu zawodów wyniesie 110 000 PLN. Nagrody ufundował sponsor główny

Mistrzostwa Polski Ford Kite Cup 10 - 13 lipca w Łebie

rejsiarzami. W klasyfikacji Pucharu Polski obecnie na prowadzeniu znajdują się Maks Żakowski, Błażej Ożóg, Tomek Janiak oraz Agnieszka Grzymska. W konkurencji Freestyle kitesurferzy ponownie zmierzą się ze zwycięzcą ostatnich zawodów w Rewie, Dominikańczykiem Felixem Posito

Kitesurfing: znamy zwycięzców Ford Kite Cup 2014!

minął linię mety Błażej Ożóg. Na kolejnych miejscach uplasowali się Tomasz Janiak, Ivan Doronin, Denis Taradin i Ricardo Lecese. Na piątym miejscu i jednocześnie pierwszym w konkurencji kobiet zameldowała się Agnieszka Grzymska. Drugi dzień zawodów to oczekiwanie na niemal

Czas na wielki finał Ford Kite Cup 2013!

Racingu - Agnieszki Grzymskiej, która niedawno wywalczyła czwarte miejsce na Mistrzostwach Europy we Włoszech oraz Błażeja Ożoga i Tomasza Janiaka, którzy mogą pochwalić się kolejno szóstą i dziesiątą pozycją na Mistrzostwach Europy. fot. Łukasz Nazdraczew, Ford Kite Cup

Mistrzostwa Polski i wielki finał Pucharu Polski w kitesurfingu

Tomek Janiak zwycięzca pierwszych zawodów Japa Cup oraz Arek Kusalewicz, zwycięzca drugich zawodów AZTORIN Kite Challenge zaliczanych do klasyfikacji pucharowej. Na Twin Tipie popłynie również aktualna liderka wśród kobiet, Agnieszka Grzymska. W grupie licznie reprezentowanych młodzików na pierwszym

Wielkie święto kitesurfing'u w Rewie: Ford Kite Cup 2013

Agnieszka Grzymska i Błażej Ożóg. Wśród panów pierwsze miejsce we Freestyl'u zajął Marek Rowiński jr. Bardzo dobrze zaprezentowali się tez debiutanci, tacy jak Artur Sowa, czy windsurfingowy medalista Igrzysk Olimpijskich Przemysław Miarczyński. Jakie nastroje wśród zawodników